www. news.prv.pl
The Championship
Anglia > The Championship
Palace pokonało Derby - awans Birmingham i Sunderlandu
W jedynym niedzielnym meczu 45 kolejki The Championship Crystal Palace pokonało na Selhurst Park Derby County 2:0. W pierwszej połowie Clinton Morrison wyprowadził Orły na prowadzenie, a w 67. minucie Kennedy przypieczętował zwycięstwo gospodarzom.

więcej
Działacze Premiership patrzą na Saganowskiego
Markiem Saganowskim nie są już zainteresowani jedynie działacze klubów The Championship. Angielskie media sięgają wyżej, i być może Saganowski zostanie następcą samego Michaela Owena w Newcastle.

więcej
TC: Southampton coraz bliżej play-off
Coraz bliżej gry w barażach o Premiership są piłkarze Southampton, którzy w 45. kolejce The Championship pokonali Norwich City 1:0, a czyste konto zachował polski bramkarz - Bartosz Białkowski

więcej
TC: Zwycięstwo Sunderlandu
W pierwszym meczu 45 kolejki The Championship Sunderland wygrał na Stadium of Light z Burnely 3:2. Zwycięską bramkę zdobył 10 minut przed końcem Carlos Edwards.